
Катушка Minelab Coiltek NOX 15'' Minelab Equinox
13 376 ₴
- Під замовлення
- Код: 10305
Відправка з 10 квітня 2026+380 (66) 637-87-07
(Vodafone) - +380 (96) 450-54-00(Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Водонепроникна котушка Coiltek NOX 15" — найбільша та найбільш глибинна в лінійці пошукових моделей NOX. Це дуже міцна та чутлива котушка, що забезпечує високу точність на великих глибинах. Ця кругла котушка сумісна з детекторами Minelab Equinox 600 і 800. Водонепроникна котушка Coiltek NOX призначена для підводного пошуку — вона водонепроникна під час занурення на глибину до 3 метрів.Досвід використання підтверджує, що котушка Coiltek NOX 15" демонструє високу точність і чутливість як у воді, так і на відкритих просторах, водночас її розміри не перешкоджають легкому поверненню з нею. Користувачі підкреслюють, що вона чудово знаходить такі дрібні предмети, як монети та кільця на великій глибині, на відміну від інших котушок. Котушка металошукача NOX дарує широкі можливості для роботи в полях, глибоких водах і тих зонах, де інші котушки безсилі.
Характеристика:
| Розмір | 375 мм |
| Вага | 836г |
| Водонепроникність: | Так, повністю занурювальна — водонепроникність до 3 м/10 футів. |
| Гарантія | 2 роки з дати придбання |
| Конфігурація | котушка Double-D (DD) |
| Захисна пластина | є |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 15" |
Характеристики
| Модель | NOX |
| Тип котушки | DD |
| Частота | Multi-IQ |
| Розмір | 37.5 см |
| Вага | 836 г |
| Тип | Котушка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOX |
| Котушка | |
| Форма котушки | Кругла |
| Тип котушки | DD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 376 ₴


