Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина робочої частини | 193 мм |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструмента | Вила копальні |
| Кількість зубів | 4 |
| Вага | 1.8 кг |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина загальна | 1165 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип інструменту | Вила копальні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

