Магніт пошуковий двосторонній MP2*120 на 120 кг.
Такий пошуковий магніт використовується під час підняття металевих предметів зі свердловин, лійок, із водойм. Як магнітний тримач, для фіксації великих предметів на металевому стелі (балці), підняття та перенесення металевих деталей. Усередині кожного пошукового магніту стоїть неодимовий магніт у формі кільця. Корпус із металу надійно захищає неодимовий магніт ударів об залізні предмети. Втрата природних магнітних властивостей пошукових неодимових магнітів становить 1-2% за 10 років. Температура використання до 80 °C.
Технічні характеристики:
| Усилие на отрыв, кг | 120 |
| Зовнішній діаметр, мм | 67 |
| Висота корпусу, мм | 28,5 |
| Зовнішній діаметр самого магніту, мм | 50 |
| Внутрішній діаметр самого магніту, мм | 20 |
| Площа магніту без урахування корпусу, см2 | 16.5 |
| Різь основного/бокового рим болта, мм | М10/М8(М10) |
| Вага магніту/в пакованні, кг | 0,77/0,9 |
| Намагнічування | осьове |
| Матеріал корпусу | ст.20 |
| Матеріал магніту | NdFeB |
| Матеріал покриття | Zn/Ni |
Комплектація:
1. Магніт пошуковий МП 2х 120 кг.
2. Два рим болти М10 довгий і короткий.
3. Гвинт кільце М10-1шт.
4. Гровер М10 (для запобігання саморозкручування) - 2 шт.
5. Шпилька М10 під викрутку для центрального отвору (запобігає засміченню центральної різі від окалини під час використання бічного рим болта).
6. Інструкція з експлуатації, протокол випробувань*.
7. Захисне паковання з дерева із захистом від примагнічування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 67 мм |
| Сила зчеплення | 120 кг |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 1 200 ₴





