
Лопата коротка Solid Fiskars
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10120
- +380 (96) 450-54-00(Kyivstar)
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Вага | 1350 г |
| Ширина | 195 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина: | 800 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь Ресорна |
Сфера застосування
Коротка лопата Fiskars 131417 — це багатофункціональний інструмент, який може стати в пригоді в найрізноманітніших ситуаціях. Невеликий розмір, легкість і висока ефективність роблять лопату дуже потрібною.
Особливою популярністю інструмент користується серед пошуковиків, мисливців на комори, метал, що користуються металошукачем.Потрібна коротка лопата Fiskars 131417 і серед автолюбів. Інструмент допоможе вибратися з бруду, піску та снігу, водночас не займаючи багато місця в багажнику. Збираючись у довгу дорогу, ви просто зобов'язані запастися цим необхідним інструментом.
Чудово підходить і для саду. За допомогою неї ви без зусиль перекопаєте клумби, викопаєте яму в потрібному місці, поріжете корені та сіру траву.
Особливості короткої лопати Fiskars Solid 131417
- невеликою вагою;
- практичністю;
- компактністю;
- високою ефективністю.
Виготовлений інструмент із якісних матеріалів, завдяки чому чудово протистоїть зносу. Лезо з міцної пружинистої сталі може витримувати великі навантаження, водночас зберігаючи гостроту. Колодка лопати має зручну D-подібну форму й ергономічну будову. Це знижує навантаження на плечі та спину. Працюючи цим інструментам праці, ви зможете робити більше, а втомлюватися менше. Варто згадати й про стильний дизайн, який відразу впадає в око.
Тисячі садівників, автолюбів і шукачів скарбів оцінили переваги лопати Fiskars Solid 131417, і тепер можливість придбати цей інструмент є і у вас.У разі належного догляду лопата фінського виробництва слугуватиме вам не одне десятиліття. А всього-то необхідно очищати інструмента після роботи, регулярно підточувати та зберігати в чохлі. Одного разу спробувавши фінське господарське приладдя, ви станете його фанатом назавжди
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина рукоятки | 800 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 199 ₴


