
Металошукач XP DEUS 28 X35 WS4 Lite
24 804 ₴
- В наявності
- Код: 10051
+380 (66) 637-87-07
(Vodafone) - +380 (96) 450-54-00(Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ґрунтовий металошукач
| Виробник | XP |
| Призначення | Для золота Для монет |
| Тип | Ґрунтові |
| Клас | Професійні |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 3.7 – 27.7 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.2 м |
| Дискримінатор | Є |
| Кількість програм дискримінації | 10 |
| Дисплей | Є |
| Настроювання чутливості | Є |
| Настроювання порога | Є |
| Балансування ґрунту | Ручна.Авто |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Є |
| Тональна ідентифікація | 2, 3 |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Статичний режим | Є |
| Цілющування | Є |
| Режим усунення впливу солі | Є |
| Довжина: | 1.35 м |
| Вага, г | 1.4 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Є |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 60 |
Детектор може працювати на одній із 35 вибираних частот у діапазоні від 3,7 до 27,7 кГц. Ви можете вирушити на пошуки найрізноманітніших предметів — великих скарбів, кольорових металів, ювелірних прикрас, кілець, кулонів, монет. Котушка хп деус, діаметром 22 см, добре підходить для роботи на пляжі, на засмічених ділянках, на полях, у лісі. Передбачена цифрова та звукова ідентифікація.
Переваги металошукача DEUS 22 (X35) WS4
- компактна форма та проста конструкція;
- стильний дизайн, невелика вага;
- 5 основних діапазонів частот і 7 позицій зміщення в кожному з них;
- збільшена глибина пошуку;
- настроювання потужності сигналу;
- режим PinPoint для точної локалізації цілі;
- проведення пошукових операцій під водою із застосуванням підводного антенного комплексу;
- підсвітка дисплея забезпечує зручність роботи в будь-яку пору доби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP Metal Detectors |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип | Грунтовий |
| Максимальна глибина пошуку | 1.2 м |
| Налаштування | Ручне/Автоматичне |
| Мінімальна робоча частота | 3.7 кГц |
| Максимальная рабочая частота | 27.7 кГц |
| Колір | Чорний |
| Котушка | |
| Тип котушки | DD |
| Додаткові | |
| Балансування грунту | Так |
| Дискримінатор | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Цілевказування | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальні | |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 804 ₴
