Ґрунтовий металошукач
| Виробник | XP |
| Призначення | Для монет |
| Тип | Ґрунтові |
| Клас | Професійні |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 3.7 – 27.7 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.2 м |
| Дискримінатор | Є |
| Кількість програм дискримінації | 18 |
| Дисплей | Є |
| Настроювання чутливості | Є |
| Настроювання порога | Є |
| Балансування ґрунту | Ручна.Авто |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Є |
| Тональна ідентифікація | 2, 3 |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Статичний режим | Є |
| Цілющування | Є |
| Режим усунення впливу солі | Є |
| Довжина: | 1.35 м |
| Вага, г | 1.2 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Є |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 60 |
Завдяки повній автономності прилад зручно брати із собою під час тривалих розкопок, телескопічна штанга добре регулюється під зріст будь-якої людини, у складеному вигляді завдовжки має лише 58 см, легко може транспортуватися на будь-які відстані. Дискримінація настроюється в діапазоні від 0 до 99, з можливістю вирізування окремих ділянок. 4 режими балансування ґрунту дають змогу настроїти пошук будь-яких умов. Для заряду батареї буде потрібно лише 2 години, завдяки підсвітці дисплея роботу можна проводити в умовах слабкого освітлення.
Особливості XP Deus 22 X35 RC
- легкість і простота конструкції;
- можливість вибору переважної робочої частоти;
- широкий діапазон налаштувань чутливості та дискримінації приладу;
- настроювання потужності сигналу котушки;
- зв'язок між компонентами металошукача відбувається за допомогою цифрового радіосигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP Metal Detectors |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип | Грунтовий |
| Максимальна глибина пошуку | 1.2 м |
| Налаштування | Ручне/Автоматичне |
| Мінімальна робоча частота | 3.7 кГц |
| Максимальная рабочая частота | 27.7 кГц |
| Колір | Чорний |
| Додаткові | |
| Стійкість до вологи | Так |
| Балансування грунту | Так |
| Дискримінатор | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Цілевказування | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальні | |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 600 ₴

