Ґрунтовий металошукач
| Виробник | XP |
| Призначення | Для золота Для монет |
| Тип | Ґрунтові |
| Клас | Аматорські |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 13 – 81 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 42 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1 м |
| Дискримінатор | Є |
| Кількість програм дискримінації | 6 |
| Дисплей | Є |
| Настроювання чутливості | Є |
| Настроювання порога | Є |
| Балансування ґрунту | Авто, Ручна |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Є |
| Тональна ідентифікація | 5 |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Статичний режим | Є |
| Цілющування | Є |
| Режим усунення впливу солі | Є |
| Довжина: | 1.3 м |
| Вага, г | 870 г |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Є |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 60 |
Суперсучасний детектор ґрунтується на базі трьох елементів, які зв'язані між собою за допомогою радіосигналу. Нова конструкція котушки та пульт керування не пов'язані між собою й можуть працювати незалежно один від одного. Для живлення використовуються літієві батарейки високої ємності. Котушка обладнана мініатюрними мікросхемами, які виконують оцифрування й аналіз даних. За допомогою радіосигналу вся інформація одночасно спрямовується в навушники та блок керування. Брак кабелів покращує якість сигналів. Для роботи передбачені 3 частоти з можливістю зсування, 6 робочих режимів (4 заводські та 2 користувацькі). Дає змогу виявити навіть найдрібніші монети на глибинах до 40 см. Передбачений автоматичний і ручний баланс ґрунту, а також автовідстеження. Модель комплектується зручною телескопічною штангою.
Особливості XP ORX 22HF
- міцність і надійність конструкції;
- великий діапазон робочих частот;
- висока чутливість;
- підтримка бездротових і дротових навушників;
- настроювана чутливість;
- аудіо та візуальна ідентифікація цілі;
- наявність пінпоїнтера;
- невелика вага.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP Metal Detectors |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип | Грунтовий |
| Максимальна глибина пошуку | 1 м |
| Налаштування | Ручне/Автоматичне |
| Мінімальна робоча частота | 13 кГц |
| Максимальная рабочая частота | 81 кГц |
| Колір | Чорний |
| Додаткові | |
| Стійкість до вологи | Так |
| Балансування грунту | Так |
| Дискримінатор | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Цілевказування | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальні | |
| Вага | 0.87 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 27 192 ₴




