
Металошукач MIDI HOARD дитячий МД
6 160 ₴
- В наявності
- Код: 10011
+380 (66) 637-87-07
(Vodafone) - +380 (96) 450-54-00(Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий металошукач Міді Хард
| Для віку: | 8 - 12+ років |
| Робоча частота: | 15kHz |
| Звукові сигнали: | 3 |
| Визначити: | Да |
| Настроювання чутливості: | 3 рівні |
| Дискримінації: | 2 рівні |
| LED-індикатор: | Пінпоїнтер і Дискримінатор |
| Шкала глибини: | 3 рівні |
| Індикатор батареї: | Да |
| Автовимкнення: | Да |
| Регулятор звука | 2 рівні |
| Пошукова котушка | 18 cm (7'') |
| Зображення | Користувацькі LCD |
| Вага | 880g. (1.9lbs.) |
| Довжина: | 83 cm - 109 cm (32.5'' - 43'') |
| Батареї | 2 x AA (у комплекті) |
| Гарантія | 2 роки |
| Тип металошукача | ґрунтовий |
| Глибина виявлення | 0.60 |
| Програми пошуку | 3 |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Пошук | всі метали |
| Тип живлення | 2AA |
| Робоча частота | 15 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Грунтовий |
| Максимальна глибина пошуку | 0.6 м |
| Налаштування | Ручне/Автоматичне |
| Додаткові | |
| Дискримінатор | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Загальні | |
| Вага | 0.88 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 160 ₴



