
Катушка Minelab Coiltek NOX 14x9" Minelab Equinox
14 520 ₴
- Під замовлення
- Код: 10304
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (96) 450-54-00(Kyivstar)
Водонепроникна котушка Coiltek NOX 14x9" — чудовий помічник для маневрування і пошуку цінностей у воді та на відкритих просторах. Це дуже міцна та чутлива котушка, що забезпечує високу точність. Ця еліптична котушка сумісна з детекторами Minelab Equinox 600 і 800. Водонепроникну котушку Coiltek NOX можна повністю опускати у воду — вона водонепроникна під час занурення на глибину до 3 метрів.
Досвід використання підтверджує, що котушка Coiltek NOX 14x9" демонструє високу точність і чутливість навіть за дуже мінливих погодних умов і холодних зимах. Користувачі підкреслюють, що вона чудово виявляє дрібні об'єкти на глибині до 40 см, що не завжди спостерігається в інших котушок. Котушка металошукача NOX показує гарні результати в місцях, доступ до яких раніше був ускладнений, на великій глибині та навіть у непроникних для сигналів зонах.
Характеристики:
| Розмір | 370x245 мм |
| Вага | 790г |
| Водонепроникність: | Так, повністю занурювальна — водонепроникність до 3 м/10 футів. |
| Гарантія | 2 роки з дати придбання |
| Конфігурація | котушка Double-D (DD) |
| Захисна пластина | є |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 14x9" |
Характеристики
| Модель | NOX |
| Тип котушки | DD |
| Частота | Multi-IQ |
| Розмір | 36x23 см |
| Вага | ~790 г |
| Тип | Котушка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOX |
| Котушка | |
| Форма котушки | Еліптична |
| Тип котушки | DD |
- Ціна: 14 520 ₴


