Топ продаж

Лопата штикова fiskars solid
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10269
+380 (66) 637-87-07
(Vodafone) - +380 (96) 450-54-00(Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Тип лопати | Штикова |
| Вага | 1.7 кг |
| Матеріал ручки | сталь |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина загальна | 1170 мм |
| Ширина полотна | 180 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Штикова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Fiskars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
