Топ продаж

Лопата коротка fiskars solid
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10267
+380 (66) 637-87-07
(Vodafone) - +380 (96) 450-54-00(Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви перебуваєте в пошуках по-справжньому якісного інструменту, рекомендуємо купити лопату автомобільну Fiskars Solid і відчути всі переваги інновацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальна вага | 1400 г |
| Довжина: | 80 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип інструмента | автомобільна/саперна лопата |
| Ширина полотна | 180 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Fiskars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
