Двосторонній пошуковий магніт МП400х2 кг із зусиллям на відрив однієї зі сторін 400 кг.
Пошуковий магніт призначений для підіймання феромагнітних фрагментів із колодязів, провалів тощо.
• Корпус пошукового магніту являє собою точену деталь, виготовлену з матеріалу Ст10-12.
• Магніт і корпус оцинковані (нікельовані), проміжок між корпусом і магнітом заповнений епоксидним клеєм, відповідно магніт може використовуватися в морській і прісній воді.
•Загубляючи природні магнітні властивості будь-яких неодимових, зокрема пошукових магнітів становить 1-2% за 10 років.
•Температура використання пошукових магнітів, тому що вони містять неодим до 80oС.
• Магніт має наскрізний отвір для зняття за допомогою рим болта (пристрій механічного відриву: вкручуючи рим болт крізь магніт, останній відділяється від металу та далі відривається зусиллям рук).
Технічні характеристики:
| Усилие на отрыв, кг | 400 |
| Зовнішній діаметр, мм |
105 |
| Висота корпусу, мм |
40 |
| Резьба , М |
10 |
| Довжина основного рим болта, мм | 85 |
| Вага без/с болтами, кг |
2,6/2,8 |
| Діаметр вклеєного магніту (зовнішній), мм |
90 |
| Діаметр вклеєного магніту (внутрішній), мм | 30 |
| Наскрізний римболт (пристрій відриву) | да |
| Намагнічування | осьове |
| Площа вклеєного магніту (магнітна поверхня), см2 | 56,5 |
| Матеріал корпусу | ст.20 |
| Матеріал магніту | NdFeB |
| Матеріал покриття | Ni |
Варіанти використання пошукових магнітів:
- Пошук і підіймання металевих (залізо або колірмет із залізними деталями) предметів із колодязів, лійок, річок, озер та інших водойм.
- Тралення водойм у пошуках великих залізних предметів (танки, машини, кораблі).
- Очищення винутого ґрунту від дрібного заліза на засмічених місцях під час пошуку дрібних монет (чошуйок).
— Підготовка місця до пошуку з МД (очищення від залізного сміття) у сухому пухкому ґрунті, наприклад, на горищі або під підлогою.
- Видалення заліза на сильно засмічених ділянках, наприклад під час розкопування фундаментів старих будинків.
- Визначення магнітності каменів (виявлення можливих залізних метеоритів).
- Сортування, перенесення металевої продукції
- Підйом різного залізного ламання.
Комплектація:
1. Магніт пошуковий МП 2х400 кг.
2. Рим-болт М10 — 2 шт.
3. Контрайка баранчик на наскрізний римболт — 1 шт.
4. Гровер (пружинна шайба) щоб не розкручуватися рим болт - 2 шт.
4. Шпилька для двостороннього пошукового магніту (запобігає засміченню центральної різі від окалини під час використання бічного рим болта).
5. Інструкція з експлуатації (сертифікат, протокол випробувань)*.
6. Захисне паковання (Коробка з пінополістилеральними прокладками).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Нікель |
| Діаметр | 105 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 3 600 ₴





