Удосконалена модель пошукового магніту МП 200 кг — має дві відкриті сторони магніту та два кріплення римболту, що дає змогу збільшити площу пошуку та знайти більше знахідок.
Такий двосторонній пошуковий магніт на 200 кг використовується під час підняття металевих предметів зі свердловин, лійок, із водойм. А також як магнітний тримач, для фіксації великих предметів на металевому стелі (балці), підняття та перенесення металевих деталей, сортування металу.
Усередині кожного двостороннього пошукового магніту встановлені по два неодимові магніти у формі кілець. Корпус із металу надійно захищає неодимовий магніт від механічних пошкоджень. Втрата природних магнітних властивостей будь-яких неодимових, зокрема пошукових магнітів становить 1-2% за 10 років. Температура використання — до 80 °C.
Технічні характеристики:
| Усилие отрыва, кг | 200 |
| Зусилля на відрив (тест Магнітон), кг | 260 |
| Зовнішній діаметр, мм |
74 |
| Висота корпусу, мм |
28 |
| Різь під основний/боковий рим болт, М |
10/10 |
| Діаметр вклеєного магніту (зовнішній/внутрішній), мм | 60/15 |
| Площа магніту без урахування корпусу, см2 | 27,5 |
| Вага без/с болтами, г |
920/1040 |
| Наскрізний римболт (пристрій відриву)/бічний рим-больт | М10/М10 |
| Намагнічування | осьове |
| Матеріал корпусу | ст.20 |
| Матеріал магніту | NdFeB |
| Матеріал покриття | Zn/Ni |
Комплектація
1. Магніт пошуковий МП2х200.
2. Два рим болти М10.
3. Контрайка (барашок) на наскрізний рим-больт.
4. Гровер (пружинна шайба), щоб не розкручуватися.
4. Шпилька М10 під отвор (запобігає засміченню центральної різі від окалини під час використання бічного рим болта).
5. Інструкція з експлуатації, протокол випробувань*.
6. Захисне паковання, що запобігає промагнічуванню.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Нікель |
| Діаметр | 74 мм |
| Висота | 28 мм |
| Сила зчеплення | 200 кг |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 000 ₴




