Технічні характеристики магніту МП120:
| Сила зчеплення, кг | 120 |
| Сила зчеплення (тест Магнітон), кг | 123 |
| Зовнішній діаметр, мм |
67 |
| Висота, мм |
12 |
| Резьба, М | 10 |
| Вага з рим болтом, кг |
0,42 |
| Діаметр вклеєного магніту, мм | 55 |
| Площа магніту (корисна), см2 | 22 |
| Наскрізний римболт (пристрій відриву) |
да |
| Намагнічність | з низу, осьова |
| Матеріал корпусу | ст.20 |
| Матеріал магніту | NdFeB |
| Матеріал покриття | Zn |
Комплектація магніту МП120 кг:
- магніт пошуковий односторонній МП120-1шт;
- рим болт М10 — 1 шт.;
- гвинт баранчик — 1 шт.,
- громірка (від саморозкручування) -1шт;
- інструкція (сертифікат, протокол випробувань);
- паковання ( коробка з пінополістисторольними прокладками).
Рекомендовані плетені шнури з високоміцного поліамідного (нейлонового) матеріалу (альпіністська мотузка, статика — не тягнеться) діаметром 6 мм.
Застосування пошукового магніту МП120 кг:
1. Відділення, сортування, визначення сталей і металевих сплавів, які містять залізо, нікель або кобальт від інших металів і металів. Наприклад, зі грудей металолом можна виділити металеві предмети з кольорових металів (не магнітяться) або навпаки.Такі пошукові магніти на 120 кг застосовуються не тільки для пошуку металевих предметів пошуковиками або як експедиційні магніти.
Завдяки тому, що магніти мають мініатюрні розміри та дуже потужні, а також мають кільце для утримання в руці або кріплення за гачок, мотузку, пошукові магніти знайшли ще кілька застосувань у промисловості та побуті:
2. Визначення складу хромованих предметів із полірованого алюмінію, срібла та неіржавкої сталі (негайнітні сорти неіржавкої сталі).
3. Визначення матеріалу, що міститься під латунним, бронзовим покриттям під час купівлі предметів старовини тощо. Наприклад, перевірка мідного дроту та відділення від обідньої.
4. Визначення деяких типів штучної біжутерії, яка часто містить сталь або нікель у своєму складі, і цього не видно через покриття.
5. Використання для наукових, навчальних експериментів із феромагнітіками.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Покриття | Цинк |
| Висота | 12 мм |
| Сила зчеплення | 120 кг |
| Вага | 0.42 кг |
- Ціна: 770 ₴




