| Найменування | Значення |
|---|---|
| Вага | 1620 г |
| Ширина | 190 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | від 1054 мм до 1250 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
Для чого може знадобитися телескопічна лопата
Завдяки своїй легкості та практичності телескопічна лопата — це ідеальний інструмент для оброблення садової ділянки, а також використання в туристичних та інших цілях. Продумана конструкція дає змогу встановлювати довжину ручки під ваші фізичні дані, що неабияк спрощує використання. Інструмент чудово підходить для зберігання в багажнику машини. Компактні розміри та функціональність Fiskars SmartFit роблять модель гарним варіантом для використання на археологічних розкопок та інших подібних заходах.
Переваги телескопічної штикової лопати Fiskars SmartFit
Майстри компанії Фіскарс постаралися на славу, створюючи цю модель. Недарма вона має таку популярність серед садівників. Виготовлена з високоміцної борсувальної сталі, лопата чудово протистоїть зношуванню та будь-якому механічному впливу. Лезо заточене як бритва та легко входить у землю, водночас рубання коріння й інше, що трапляється на шляху. Полотно лопати має спеціальну форму, що дає змогу ефективно копати навіть у твердому ґрунті.
Держак моделі кріпиться до полотна надійним зварним швом і має приємну на дотик і зручну D-подібну ручку з поліаміду, яка не ковзає в руках. Ця ручка не дасть вашим рукам мерзнути за низьких температур. Щодо штику, ручка лопати встановлена під ергономічним кутом 20°. Водночас довгий держак і кут між ручкою та полотном лопати знижують навантаження на спину та плечі до мінімуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина рукоятки | 1250 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 1620 г |
| Довжина | 8 см |
| Ручка | |
| Тип рукоятки | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
- Ціна: 1 200 ₴




