Преміум лопата
Лопата преміумкласу, зроблена з неіржавкої сталі з різальними зубцями з боків.
- Т-подібна ручка
- Широка підставка для ніг
- Довжина ручки 80.5–97 см
- Лезо 24 см із зубцями з кожного боку
- Вага — 1,68 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лопати | Зачисна |
| Довжина леза | 0.24 мм |
| Ширина леза | 0.24 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал ручки | метал |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 280 ₴




