Ґрунтовий металошукач
Металошукач Garrett ACE Apex працює на мультичастоті або можна вибрати один під певний пошук.
5 кГц, 10 кГц, 15 кГц, 20 кГц, режими Multi-Frequency (мультичастота) Multi-Salt (для пляжного пошуку).
Функції
6 програм для пошуку — Усі Метали, Монети, Монети США, Ювелірні Вироби, Реліквії, Користуваська. Є режим точного виявлення цілей пінпоинт. Ручний та автоматичний баланс ґрунту. Функція IRON AUDIO. 5-тональний звуковий відгук. Регулювання гучності (для Garrett це супер функція). Підсвітка екрана. VDI 0-99, графічна шкала дискримінації 20 сегментів (під чорне залізо виділене 8 сегментів). Металошукач не підводний. Захист від води Rainproof, на рівні не боїться крапель вологи.
За великим рахунком, Garrett ACE Apex являє собою мультичастотний Garrett ACE 400 або не підводний Garrett AT PRO. З урахуванням, що обидві моделі вважаються нормальними (робочими), додавання мультичастоти + вибір поодинокої частоти, апгрейд зараховується.
| Виробник | Garrett, США |
| Тип | Металошукач ґрунтовий (сухопутний) |
| Технологія | Multi-Flex™ |
| Штатна котушка | Garrett 6×11 DD Viper |
| Екран | Є РК |
| Мультичастотні режими роботи | Мультичастотний і Мультичастотний режим для солоної води |
| Окремі частоти | 5, 10, 15, 20 кГц і мультичастотний режим |
| Програми для пошуку | 6 (5+1) |
| Дискримінатор металів | 20 сегментів (8 чорне залізо) |
| Режим пінпоїнт | Є |
| Налаштування на ґрунт автоматичне | Є |
| Відстроювання від перешкод | Є |
| Настроювання гучності | Є |
| Настроювання гучності заліза | Є |
| Iron Audio | Є |
| Звуковий сигнал | 5 тонов |
| Настроювання гучності | Є |
| Вага | 13 кг (штатна котушка) |
| Розмір | 1,09 м — 1,4 м |
| Роз'єм навушники | Є, 3.5 мм |
| Живлення | Вбудований Літій-іонний акумулятор |
| Bluetooth | Є |
| Підсвітка екрана | Є |
VDI
Диапазон VDI от 0 до 99. Для чорного заліза відведений сектор 0-39. Змінювати дискримінацію можна з кроком 5 (всього 20 сегментів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garrett |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Грунтовий |
| Налаштування | Ручне/Автоматичне |
| Мінімальна робоча частота | 5 кГц |
| Максимальная рабочая частота | 20 кГц |
| Колір | Чорний |
| Котушка | |
| Тип котушки | DD |
| Довжина котушки (дюйм) | 6 |
| Ширина котушки (дюйм) | 11 |
| Додаткові | |
| Дискримінатор | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальні | |
| Вага | 1.13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 22 880 ₴




